iranzamin22.ir

شرکت پروفیل یزد (سهامی خاص)

شرکت پروفیل یزد در سال 1352 با هدف تولید انواع لوله و پروفیل های فولادی در زمینی به مساحت 130000 متر مربع تاسیس و در سال 1354 ، با دو خط تولید به بهره برداری رسید .

توکل به خداوند و پشتکار و سخت کوشی پرسنل مجرب و کار آزموده در طی سالیان متمادی نام این شرکت را در زمره پیشتازان این صنعت قرار داده است .

شرکت پروفیل یزد ، هم اکنون با هفت خط تولید ، توانایی تولید پروفیل در اندازه و مقاطع مختلف اعم از قوطی های مستطیل و مربع ، پروفیل های درب و پنجره ، چهار چوبی معمولی ، فرانسوی و مکزیکی ، زهوار ، لوله های صنعتی و … را دارد .

4

روش تولید 

مواد اولیه شرکت یزد پروفیل بصورت رول وارد کارخانه گردیده و توسط دستگاه های نوار بری ، برش داده شده و وارد خط تولید میگردد . ابتدا در قسمت فرمینگ و پس از گذشتن از بین قالب های مخصوص به شکل لوله درآمده و پس از جوش خوردن درز لوله به روش القائی ، وارد قسمت سایزینگ شده و با عبور از میان قالب های مخصوص به شکل پروفیل مورد نظر در می آید .

در انتها محصول تولید شده توسط دستگاه برش اتوماتیک به طول مورد نظر برش داده شده و بسته بندی می گردد.

MOODY 290508 Copy

تضمین کیفیت

جلب رضایت و اعتماد مشتریان و تحقق سیاستهای کیفی از اهداف اصلی شرکت پروفیل یزد میباشد . دستیابی به این اهداف مستلزم طرح ریزی و اجرای روشها در چهارچوب سیستم مدیریت کیفیت ، بکارگیری دانش روز در مهندسی کیفیت ، استفاده از کارشناسان با تجربه و تجهیزات مدرن اندازه گیری و کنترل کیفیت میباشد . 

پیرو اهداف فوق الذکر شرکت پروفیل یزد موفق به دریافت گواهینامه ی مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 از موسسه MOODY انگلستان گردیده است .

بازار های خارجی

شرکت پروفیل یزد با توجه به اصول مشتری مداری و برخورداری از نیروی انسانی متخصص و با انگیزه ، و نیز دارا بودن کیفیت قابل رقابت محصولات تولیدی ، توانسته است تا محصولات خود را به دیگر کشور ها صادر نماید . با توجه به تغییر و تحولات سیاسی و اقتصادی در کشور های منطقه طی سالهای اخیر،کشور های همسایه علی الخصوص عراق ، افغانستان و آسیای میانه سهم بسزائی در صادرات محصولات این شرکت داشته اند. 

گوشه ای از افتخارات شرکت پروفیل یزد

این پست نیز در دسترس است: English, Arabic

iranzamin22.ir